MİSYONUMUZ EN İYİ ÇÖZÜMÜ EN İYİ HİZMET İLE SUNMAKTIR

-Hakkımızda-

“12” sayısı yönetimsel bir tamlığın, tamamlanmış olmanın sembolüdür. Biliyoruz ki, seçimden konfigürasyona ve operasyondan satış sonrası hizmetlere kadar her şeyin olabildiğince karmaşadan uzak ve eksiksiz olması gerekir. Biz işinizi her konuda olabildiğince kolaylaştırarak, zamanızı ana faaliyetlerinize ve müşterilerinize ayırabilmenizi hedefliyoruz.

Oniki Makine bağlantı elemanları ve sac metal sektörüne makine satışı konusunda faaliyet göstermekte, alanında dünyanın önde gelen markalarının temsilciliğini yapmaktadır. Şirketimiz kalite, güven ve sunulan hizmette devamlılık konularına odaklanarak temsilcisi olduğu makine üreticilerinin yenilikçi ve değer katan çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Bununla birlikte yapay görme sistemleri ve müşteriye özel otomasyon çözümleri konularında da hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınıza göre tasarladığımız, ön montajı gerçekleşmiş veya kurulmaya hazır çözümleri tedarik eder, uygulamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz mükemmel sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluruz.

-Hedef ve İlkelerimiz-

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek.

Sürekli öğrenen, gelişen ve yenilenen bir şirket olmak.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak.